Expresní překlad do angličtiny

  • 5. 1. 2021

Překlady pro potřeby policie: Překlad do  2 hodin od zadání překladu, překlad z oblasti POTRZENÍ vydané podle zákona č. 326/1999 sb. o pobytu cizinců na území České republiky. Předměte potvrzení pro občana Spolkové republiky Německo – původně ruského občana. Expresní překlad potvrzení vydaného cizineckou policií do německého jazyka se soudním ověřením v centru Ostravy.

Doložka soudního tlumočníka

Soudní tlumočník (doložka soudního tlumočníka v Praze na počkání) či referent ověřených překladů je schopen vystavit např. 30 nalepovacích samolepek s razítkem + doložku a distribuovat je k zákazníkům jako rychlé ověřené překlady angličtiny v Praze. Dále také např.  v Mladé Boleslavi. Obdobný  expresní režim jako u ST angličtiny. V případě potřeby zjištění adresy klienta pro zasílání překladů či předání překladu v Praze využíváme  oficiální a dokumentovanou formu  E-mailové komunikace.

EXPRESNÍ PŘEKLAD PRAHA 1, 1. 8. 2018

Slovenský zákazník Praha. Překlad expresního charakteru 1. 8. 2018, poptávka 18:20. Citace poptávky: Dobrý deň, Dokument spomínaný v telefonáte. Naše zpětná vazba: předání ve 20:00, Praha, cena 1250 Kč (ceny překladů) /// Jde o expresní překlad s předáním dokumentu s ověřením (překlad angličtina – čeština, potvrzení VŠE) s dodáním v centru Prahy, Náměstí Republiky kolem 20:00.

Ceny expresních překladů v Praze

Předání svázaného dokumentu – překlad se soudním ověřením, 1 normovaná strana, expresně, i  v podvečerním čase,  i v letních stížených podmínkách. Jako jediní  jsme až do 24:00 k dispozici pro předávání ověřených překladů. Příklad:  Klient zadává překlad v 18:29.    / standardní čas pro výkon překladatele/ . Referent ověřených překladů  předává překlad  v centru Prahy včas, tj. v 20:00.

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.