Překlady pro Gely účinné vůči COVID-19

V rámci zvýšených hygienických nároků v éře koronavirové epidemie je doporučováno použití desinfekčních gelů pro ošetření rukou. Tyto gely by měly být na alkoholové bázi, jelikož ta poskytuje antivirovou ochranu, i co se koronaviru týče.

Je potřeba dodržet správný postup, protože nedůslednost v aplikaci přípravku vede ke snížení jeho účinnosti. Lidé se o postupu informují zejména přímo na etiketách výrobků, které mohou být různých značek. K nám je spousta těchto produktů dovážena, zejména ze zemí EU. Překlady etiket a návodů jsou běžnou součástí lokální distribuce a pomáhají lidem se lépe připravit na potenciální kontaminaci patogenními organismy. Důležitost těchto překladů je zejména v období zvýšeného rizika nákazou nesporná a může přímo ovlivnit křivku šíření nežádoucího viru COVID-19. Alkoholové gely jsou z velké části založeny na etanolu, který narušuje membránu bakterií a obaly virů.

Další překlady z oblasti mikrobiologie a medicíny

Odborný překlad lékařské zprávy (italština, ukrajinština, polština, španělština, maďarština, slovenština, švédština, angličtina, němčina, francouzština, ruština), se specializací pro daný obor lékařského záběru (mikrobiologie, farmacie, ortopedie, chirurgie, onkologie, kardiochirurgie).

Leave a Comment