Překlad dohody do arabštiny

DOHODA UPRAVUJÍCÍ PRO DOBU PO ROZVODU VYPOŘÁDÁNÍ VZÁJEMNÝCH MAJETKOVÝCH VZTAHŮ, PRÁV A POVINNOSTÍ SPOLEČNÉHO BYDLENÍ

Klientka se na nás dnes obrátila s expresním požadavkem na překlad dohody o vypořádání majetku manželů v době po rozvodu. Klientce je nabídnut termín do druhého pracovního dne, tj. z úterý na středu – večerní čas. Překlad dohody v rozsahu 4,12 NS do arabského jazyka ponese kulaté razítko a doložku soudního tlumočníka. Překlad bude realizován v expresním termínu. Překlad poslouží, jako podklad pro soud.

DOHODA PO ROZVODU: VYPOŘÁDÁNÍ MAJETKOVÝCH VZTAHŮ A PRÁV K SPOLEČNÉMU BYDLENÍ 😌

Rychlá Reakce Na Požadavek 🚀
Klientka nám dnes přišla s expresním požadavkem. Rozumíme, jak může být důležité a naléhavé mít vše v pořádku v tak citlivém období. ⏰

Termín Překladu 📅
Nabízíme termín do druhého pracovního dne – to znamená od úterý do středního večera. Snažíme se být co nejvíce flexibilní pro naše klienty.

Profesionalita Zaručena 🛡️
Překlad do arabského jazyka bude oficiální – s kulatým razítkem a doložkou soudního tlumočníka. Dokument bude mít všechny potřebné formality pro soudní řízení.

Potřebujete více informací?
Chcete vědět více o našem týmu překladatelů? Navštivte nás a seznamte se s našimi odborníky! Zde najdete náš tým překladatelů 👥 Zajímá vás něco dalšího? Nebo potřebujete jinou službu? Ozvěte se nám a rádi vám pomůžeme! 😊📞📧

 

Leave a Comment