Překlady italštiny

Do italštiny i z italštiny překládáme jak vysoce odborné texty, tak texty obecné povahy. Z těch odborných se specializujeme především na překlady lékařské, technické či právní. Odborníky máme ale i na překlady dalších oborů. Do/z italštiny však běžně předkládáme i obecné dokumenty jako osobní doklady, různé diplomy, smlouvy, vysvědčení, návody či publikace. Mezi nejčastěji prováděné italské překlady ale patří například i etikety na výrobcích či webové stránky.

Samozřejmostí jsou ověřené překlady do/z italštiny i úřední či soudní italské překlady. Příklady cen překladu do/z italštiny najdete ZDE. Pro přesnou kalkulaci, objednávku italského překladu či jakýkoli dotaz nás prosím kontaktujte

Trh s překlady

Ohledně samotné trhu s překlady, tak na internetu nalézáme na předních pozicích převážně překladatelské firmy, které mají na klíčová slova ohledně překladů jen placené pozice, nebo takové překladatelské agentury, které jsou z nějakého důvodu známé, nebo hodně vyhledávané – v překladech vynikají, nebo nabízí něco, co druzí nikoliv.

Překladatelské agentury a vyhledávače

U těchto agenturách prvně zmíněných, tedy firmách, si které kupují pozice u vyhledávačů (Seznam, Google) je možné se spolehnout na profi přístup a jednání se zákazníky, kteří poptávají překlad. Tyto firmy ale také budou nabízet překlad za vyšší cenu. Takováto překladatelská firma-agentura si k ceně za překlad, kterou zaplatí externímu překladateli italštiny, také započítává nemalý zprostředkovací příplatek (tedy cena za překlad + provize), tedy nezdaněnou práci korporátu působícího v ČR.

Překlady italštiny s ověřením

Poskytujeme překladatelské služby ověřených překladů v centru Prahy a dalších městech ČR. Nadále realizujeme všechny ostatní typologie překladů z/do italštiny, od lékařských překladů, přes technické, až po lokalizaci bezpečnostních listů dle chemického zákona. Překlad spojený s donáškou překladu do sídla firmy, nebo předání ověřeného překladu ve Vodičkově ulici, Praha 1, jsou samozřejmostí.

Zprostředkování obchodu – široký záběr pro Itálii

Velikou kategorií, jsou pak překlad přímo pro italské klienty působící na českém trhu. Jedná se zejména o účetní a auditorské kanceláře, právní kanceláře, stavební a projekční kanceláře, restaurace a sítě obchodů s produkty a zbožím vyráběném v Itálii. Mimo naši druhou sekci, tj. poskytování zprostředkovatelských služeb s Itálií a informační základny pro české firmy, hledající odbytiště v Itálii, zůstávají nejpočetnější agendou právě překlady z/do italštiny.

Úřední překlady v Praze

S ohledem na již před časem proběhlé legislativní změny a s nimi související možnosti digitalizace dokumentů, informujeme poptávající a zákazníky o možnosti vydání překladu, počínaje Czechpointem v Jindřišské ulici a konče všemi kontaktními místy Czechpointu v celé ČR.