Překlady francouzštiny

Provádíme překlady z češtiny do francouzštiny i z francouzštiny do češtiny. V případě zájmu pochopitelně i do/z jiných jazyků (angličtiny). Specializujeme se na odborné překlady v oborech jako jsou medicína, technika, právo či chemie, ale rádi pro vás do/z francouzštiny přeložíme i běžně používané dokumenty jako osobní doklady, diplomy, smlouvy, vysvědčení, různé návody či publikace.

Technické obory

Překlady z/do francouzštiny pokrývají široké spektrum oborů a klíčových témat. Naše agentura je specializovaná na překlady v oblasti informačních technologií a informačních systémů, telekomunikací, softwaru, hardwaru, programování a automatizace. Díky našim zkušenostem a odbornosti jsme schopni přeložit technické dokumenty, manuály a specifikace s precizností a přesností.

Inženýrské specifikace

Další důležitou oblastí, ve které poskytujeme překlady z/do francouzštiny, je strojírenství a automobilový průmysl. Zajišťujeme překlady technických návodů, výrobní dokumentace a inženýrských specifikací. Spolupracujeme také s energetickým a elektrotechnickým odvětvím, kde překládáme dokumenty týkající se energetických systémů, elektrického zařízení a inženýrských projektů.

Ekonomika, bankovnictví

V oblasti ekonomiky, financí a bankovnictví jsme schopni poskytnout překlady smluv, finančních zpráv, podnikových analýz a dalších dokumentů. Spolupracujeme s klienty z oblasti obchodu a logistiky, kde zajišťujeme překlady obchodní korespondence, smluv, marketingových materiálů a logistických předpisů.

Překlady z/do francouzštiny zahrnují také právní oblast, kde se zaměřujeme na překlady právních dokumentů, smluv a právních analýz. V oblasti marketingu a reklamy poskytujeme překlady reklamních kampaní, copywritingu, webových stránek a propagačních materiálů.

Průmysl, zdravotnictví

Díky našemu týmu odborných překladatelů jsme schopni poskytnout překlady v dalších odvětvích, jako je polygrafie, stavebnictví, zemědělství, zdravotnictví, obuvnictví, textilní průmysl, papírenský průmysl, plastikářský průmysl, gumárenský průmysl a výzkum. Naše služby jsou šité na míru potřebám klientů a zaměřujeme se na preciznost, kvalitu a správnou interpretaci odborných termínů.

Kontaktujte nás určitě !

Pro profesionální překlady z/do francouzštiny v jakémkoli z uvedených odvětví se obraťte na naši agenturu. Jsme připraveni poskytnout vám kvalitní překlady, které odpovídají vašim individuálním potřebám. A to pochopitelně jak bez ověření, tak s možností úředního ověření překladu. Příklady cen francouzských překladů najdete ZDE. Pro přesnou kalkulaci překladů do francouzštiny, objednávku překladu či jakýkoli jiný dotaz nás prosím kontaktujte