Překlady angličtiny

Provádíme překlady do angličtiny i z angličtiny a to jak běžné překlady, tak i překlady vysoce odborné. Specializujeme se na překlady lékařské, technické, právní a mnoho dalších oborů. Do/z anglického jazyka však přeložíme i běžně používané dokumenty jako osobní doklady, diplomy, smlouvy, vysvědčení, různé návody či publikace. Samozřejmostí jsou ověřené anglické překlady i úřední či soudní překlady do angličtiny. Příklady cen anglických překladů najdete ZDE. Pro přesnou kalkulaci, objednávku nebo dotaz nás prosím kontaktujte

Překlady s úředním potvrzením

U angličtiny v zásadě dnes (28. červenec 2023) řešíme úředně ověřené překlady v rámci technologický a legislativních novinek, které umožňují našim klientům veškeré překlady v papírově podobě vyzvedávat operativně na jakémkoliv Czechpoint v České republice do 30 dnů od vystavení certifikátu (průvodky) a to prosím i opakovaně. Shrneme-li výše naznačené možnosti do 3 bodů, tak akční výhody překladu touto metodikou spočívají v:

  • vyzvednutí na jakémkoliv Czechpointu v ČR
  • vyzvednutí do 30 dnů
  • vyzvednutí opakovaně

Co z toho plyne?

Z výše naznačeného plyne, že v současné době není třeba naši kancelář pro jazyk anglický vůbec navštívit a obdržíte váš ověřený překlad např. na Czechoointu v Břeclavi. Jakákoliv klišé ohldně nutnosti dostavit se na místo s ověřenými kopiemi tak vzala za své. Touto metodou vám přeložíme plné moci, smlouvy, úřední korespondenci, výpisy z rejstříku trestů, výpisy z OR, maturitní vysvědčení a další doklady o vzdělání, jako certifikáty a VŠ diplomy. VŠ diplomy překládáme do angličtiny z češtiny a latiny (pro lékaře).