Překlady němčiny

Německé překlady jsou po anglických překladech těmi nejběžnějšími a máme tak na němčinu dostatek překladatelů jak na běžné překlady, tak na překlady odborné. Samozřejmostí jsou překlady lékařské, právní, technické, ale i překlady v dalších oborech. Do/z němčiny vám ale přeložíme i běžně používané dokumenty. Osobní doklady jako jsou pasy, řidičské a občanské průkazy, maturitní vysvědčení, různé smlouvy, německé návody, publikace, etikety a mnohé další. Německé překlady mohou být jak neoficiální (neověřené), tak ověřené a pochopitelně i soudní či úřední.

Ceníky a kalkulace

Ceník německých překladů, lépe řečeno ukázky nejběžnějších překladů vč. cen najdete ZDE. Pro přesnou kalkulaci překladů do němčiny, objednávku či dotaz nás prosím kontaktujte

Praha, Brno, další města

Německé překlady jsou naším specializovaným oborem, a to nejen v běžných překladech, ale také v expresních překladech v Praze a Brně. Naše zkušené překladatelské týmy jsou připraveny vám poskytnout rychlé a kvalitní překlady ve zkrácených termínech.

Nejširší oborový záběr

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu překladů, včetně smluv, plných mocí, potvrzení o pobytu, výplatních pásek, neschopenek pro AOK, vysvědčení, lékařských diplomů, lékařských zpráv, bezpečnostních listů, abstraktů k diplomovým pracím, příruček, manuálů, návodů a dalších dokumentů.

Preciznost

Naše překlady do němčiny jsou prováděny s důrazem na přesnost, správnou interpretaci a zachování odborných termínů. Můžeme vám poskytnout jak neověřené překlady, tak i ověřené překlady s pečetí překladatele nebo soudně ověřené překlady. Pro více informací o našich službách a cenách překladů do němčiny nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi překladatelskými potřebami.