Jazyková korektura angličtiny

Jsem anglicky mluvící redaktor a korektor, který již více než 20 let spolupracuje s českými a slovenskými překladateli, překladatelskými agenturami a profesionály píšícími v angličtině. Po posledních třech letech, kdy jsem pracoval jako interní korektor v největší české a slovenské advokátní kanceláři Havel & Partners a na částečný úvazek na volné noze, jsem se rozhodl přejít na volnou nohu na plný úvazek a píši Vám, abych Vám nabídl své služby.

ZKUŠENOSTI S KOREKTURAMI V RŮZNÝCH OBORECH

Mám bohaté zkušenosti s prací v oblasti práva, medicíny, obchodu, akademické sféry a umění na projektech od každodenní komunikace, memorand a soudních podání až po knihy, časopisy, bulletiny, články, blogové příspěvky, marketingové materiály, katalogy, výzkumné a firemní zprávy, příručky, manuály, příbalové letáky a akademické práce. V případě, že potřebujete anglicky mluvícího korektora nebo editora, mohu Vám v současné době nabídnout mimořádně atraktivní ceny, rychlou dobu zpracování a přísné dodržování termínů u velkých I malých projektů, protože rozšiřuji svou klientskou základnu

📝 Odborný Korektor s Mezinárodními Zkušenostmi 🌍

S více než 20 lety praxe v oboru, jsem specializovaný anglicky mluvící redaktor a korektor, který pevně zakotvil v česko-slovenském překladatelském světě. 🇨🇿🇸🇰📚 Moje spolupráce s významnými překladateli, agenturami a odborníky z regionu je vizitkou mého profesního života.

🏢 Kariéra ve Velkých Institucích ⚖️

Moje cesta v největší česko-slovenské advokátní kanceláři Havel & Partners jako interní korektor poskytla hluboké náhledy do odborného světa práva. 🏛️📃 Kromě toho jsem uplynulé tři roky rozšiřoval své portfolio o freelancing a dnes, s hrdostí a odhodláním, přecházím na plný úvazek jako nezávislý profesionál.

📚 Rozsah Mé Práce 💼

Má práce není omezena jen na jednu oblast. Od práva přes medicínu, obchod, akademickou sféru až po umění – mám zkušenosti s celou řadou projektů. 🩺🎨🎓 Ať už jde o soudní podání, výzkumné zprávy, katalogy, blogové příspěvky či akademické práce, mé služby pokrývají širokou paletu oborů.