Jazyková korektura angličtiny

Jsem anglicky mluvící redaktor a korektor, který již více než 20 let spolupracuje s českými a slovenskými překladateli, překladatelskými agenturami a profesionály píšícími v angličtině.

Po posledních třech letech, kdy jsem pracoval jako interní korektor v největší české a slovenské advokátní kanceláři Havel & Partners a na částečný úvazek na volné noze, jsem se rozhodl přejít na volnou nohu na plný úvazek a píši Vám, abych Vám nabídl své služby.

Mám bohaté zkušenosti s prací v oblasti práva, medicíny, obchodu, akademické sféry a umění na projektech od každodenní komunikace, memorand a soudních podání až po knihy, časopisy, bulletiny, články, blogové příspěvky, marketingové materiály, katalogy, výzkumné a firemní zprávy, příručky, manuály, příbalové letáky a akademické práce.

V případě, že potřebujete anglicky mluvícího korektora nebo editora, mohu Vám v současné době nabídnout mimořádně atraktivní ceny, rychlou dobu zpracování a přísné dodržování termínů u velkých I malých projektů, protože rozšiřuji svou klientskou základnu.

Pokud takové služby potřebujete nebo byste se rádi setkali osobně či virtuálně a prodiskutovali možnou spolupráci, neváhejte mě kdykoli kontaktovat nyní i v budoucnu (jazykově „futurum„). Pro informaci přikládám take kopii svého životopisu v angličtině.

Těším se, že se mi ozvete ZDE.