Překlady pro Gely účinné vůči COVID-19

  • 6. 4. 2020

V rámci zvýšených hygienických nároků v éře koronavirové epidemie je doporučováno použití desinfekčních gelů pro ošetření rukou. Tyto gely by měly být na alkoholové bázi, jelikož ta poskytuje antivirovou ochranu, i co se koronaviru týče.

Je potřeba dodržet správný postup, protože nedůslednost v aplikaci přípravku vede ke snížení jeho účinnosti. Lidé se o postupu informují zejména přímo na etiketách výrobků, které mohou být různých značek. K nám je spousta těchto produktů dovážena, zejména ze zemí EU. Překlady etiket a návodů jsou běžnou součástí lokální distribuce a pomáhají lidem se lépe připravit na potenciální kontaminaci patogenními organismy. Důležitost těchto překladů je zejména v období zvýšeného rizika nákazou nesporná a může přímo ovlivnit křivku šíření nežádoucího viru COVID-19. Alkoholové gely jsou z velké části založeny na etanolu, který narušuje membránu bakterií a obaly virů.

Další překlady z oblasti mikrobiologie a medicíny

Odborný překlad lékařské zprávy (italština, ukrajinština, polština, španělština, maďarština, slovenština, švédština, angličtina, němčina, francouzština, ruština), se specializací pro daný obor lékařského záběru (mikrobiologie, farmacie, ortopedie, chirurgie, onkologie, kardiochirurgie).

Zařazeno do témat: ,