Registrace deratizační látky

Dnes nás oslovil klient, který je distributor deratizačních látek. Klient má k dispozici repelentní přípravek na odpuzování drobných savců, výrobce je německý. Kontrola krajské hygienické stanice, byť produkt obsahuje přírodní látky, mimo jiné také levandulový extrakt, zkonstatovala, že je potřeba provést registrace do národního systému.

REGISTRACE DO CHLAP PRO DERATIZAČNÍ LÁTKY

Německý dodavatel má zájem provést registraci vlastním jménem. Český partner má k dispozici test a německou – anglickou či případně českou verzi etikety a bezpečnostního listu + biologickou atestaci ve třech jazykových mutacích. Klient žádá registraci do CHLAP – nově PCN.

Registrace bude nabídnuta klientovi s datem provedení jeden týden. Revize bezpečnostního listu bude obsahovat cenovou nabídku na 1 produkt. Kontrola etiket a grafických symbolů v etiketách, je také součástí nabídky.

Proces komplementace pro registraci biocidního přípravku je složitější záležitost, proto si chybějící podklady vyžádáme, tj. údaje od klienta, až v jejím průběhu, podle toho, který bod.

Žádáte-li registraci deratizačního prostředku, kontaktujte nás ZDE.

Leave a Comment