🔒 Ochrana Vašich Osobních Údajů

Chápeme důležitost vašich osobních údajů, zejména pokud se jedná o citlivé informace o vašem zdravotním stavu. Informujeme naše klienty, že jimi zaslané dokumenty mohou obsahovat osobní údaje, včetně citlivých osobních údajů. Mějte však klid, protože jsme připraveni zajistit, že vaše osobní údaje budou pečlivě chráněny.

🔐 Ochrana Osobních Údajů a Zákony o Zpracování

Zpracování osobních údajů je v našem překladatelském centru prováděno v souladu s příslušnými zákony a nařízeními. Naše postupy jsou v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, které se týká ochrany osobních údajů. Stejně tak dodržujeme zákon č. 110/2019 Sb., který upravuje zpracování osobních údajů na území České republiky.

🤫 Lékařské Překlady s Mlčenlivostí

Pokud potřebujete lékařský překlad, ale zároveň potřebujete udržet vaše zdravotní informace v tajnosti, jsme tu pro vás. Naši překladatelé jsou zvyklí na práci s citlivými informacemi a dbají na zachování vaší soukromí.

Pokud máte další dotazy ohledně našich služeb nebo potřebujete nějaký specifický překlad, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme překonat jazykové bariéry ve světě oficiálních dokumentů. 🌐📞

Nejlepší je, když se na nás obrátíte přímo, abychom mohli zodpovědět veškeré vaše dotazy a poskytnout vám individuální cenu a termín pro váš překlad. 🤝