Překlady propouštěcích zpráv do němčiny

Určeno zahraniční klinice. Česká lékařská zpráva pro překlad do německého jazyka:

Epikríza: Akutní příjem pacienta se uskutečnil na základě vysokého stupně podezření na ACS. Zpočátku se na EKG provedeném lékařem RZP ukázaly repolarizační změny ve svodech I a AVL. Po podání Aspisolu a Heparinu se potíže pacienta zlepšily. Při příjmu po zlepšení obtíží bylo klidové EKG normální stejně jako laboratorní vyšetření HS troponinu, bez dynamiky. Kontrolní EKG po 3 hodinách také bpn. Laboratorně i elektrokardiograficky mohl být akutní infarkt myokardu vyloučen. Pacient byl ještě sledován a mobilizován na oddělení a obtíže se znovu neobjevily. Doporučujeme ambulantní kardiologické vyšetření a případně neinvazivní diagnostiku ischemií, budou-li se obtíže opakovat.

Lékařský tým pro překlad

Překlad lékařských zpráv výhradně týmem lékařů zaměřených na odborný překlad z oblasti medicíny, farmacie, mikrobiologie, jazyky: (angličtina, němčina, francouzština, ruština, polština, španělština, maďarština, italština, ukrajinština, slovenština, švédština) dodáváme, jak překlady studií a článků pro odbornou část veřejnosti, tak zákaznicky oblíbené překlady lékařských zpráv. Mezi zákaznicky oblíbenou variantu překladu patří, např. překlad lékařských zpráv pro německou pojišťovnu AOK.

Trvání překladu lékařské zprávy

Překlad lékařské zprávy v rozsahu přibližně 5 normovaných stran, dodáme v termínu 1-3 pracovní dny. Pacienti / zákazníci, si také mohou zadat překlad expresně, což je způsob, jak mít stejně rozsáhlou zprávu, jak je výše uvedeno, za méně, než 1 pracovní den.

 

Ceny překladů

Leave a Comment