Vodičkova Praha, předání překladu do 1 hodiny

  • pro expresní překlad volejte 608 666 582
  • možnost velmi rychlého překladu s ověřením, Vodičkova – Praha 1
  • možnost nočního překladu s předáním druhý den v ranních hodinách
  • cena expresního překladu do jedné  hodiny od 600 Kč za stranu

Ověřeně expresně

Expresní/soudně ověřené překlady v Praze expresně – ve výjimečných případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru Prahy včetně donášky překladu do sídla zákazníka. Jazyky: polština, angličtina, němčina, ruština, italština, francouzština, slovenština, slovinština, chorvatština, švédština, slovenština a další. Provozní doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582.

Překlad ve Vodičkově za 1 hodinu

Překlady s ověřením do 1 hodiny od zadání překladu. Překlady dokladů do angličtiny, francouzštiny , polštiny, češtiny, němčiny, italštiny, slovenštiny. Rychlý překlad za 1 hodinu jsme schopni zajistit formou zajištění tlumočníka v místě vašeho bydliště, přičemž k tlumočníkovi docházíte sami. Kratší překlad vyhotovuje tlumočník na počkání, delší pak během několika málo hodin (potom se jedná o expresní překlad).

Ověřené překlady BEZ nutnosti PLATBY PŘEDEM

Velikou výhodou je možnost objednání nebo obdržení ověřeného překladu či  překladu smlouvy v Praze nebo  v jiných lokalitách, aniž by byla z naší strany  vyžadována  PLATBA PŘEDEM. Díky profesionálnímu právnímu zajištění jsme schopni vydat ověřený překlad (překlad vysvědčení), nebo jakoukoliv jinou službu či zboží z různých oborů tzv. NA FAKTURU, a to jak jednotlivcům  tak i firmám..

Cenu expresních překladu také účtujeme  za normované strany

Cenu expresního překladu účtujeme dle finálního počtu normovaných stran ( existuje však i  možnost zaokrouhlení započatých stran na celé strany – zcela jistě k tomu dochází u jednorázové 1. strany ( zaokrouhlení překladů dalších stran je potom otázkou dohody se zákazníkem, avšak jelikož  překlad do 1 hodiny logicky zpravidla nemůže obsahovat více než 1-2 normované strany překladu, je proto spíše samozřejmostí, že se v praxi s  překladem více než 1-2 stran za dobu kratší než 60 minut nesetkáváme (60 nebo 80 minut, během kterých  je proveden ověřený překlad 1 normované strany, je možno považovat za super-expresní termín překladu v Praze).

Překlady výpisů z rejstříků s ověřením v Praze

Soudní překlad rejstříku (pro nejčastější jazyky – angličtina/němčina a také ruština či dnes již ukrajinština): Překlady výpisů rejstříku trestů do angličtiny se soudním ověřením Ostrava (s možností super expresního překladu „během dopoledne“). Překlady výpisů rejstříku trestů do němčiny se soudním ověřením Praha (překlad expresní metodou).

Italština – jako třetí nejčastější jazyk

Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do španělštiny se soudním ověřením – mimo Prahu. Překlady výpisů rejstříku trestů se soudním ověřením do slovenštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do němčiny  se soudním ověřením Praha – Vodičkova ulice.

Soudní tlumočník němčiny

Soudní tlumočník německého jazyka pracuje obdobně, tj. na území Prahy s ohledem na skutečnost, že většina obchodních zákazníků sídlí spíše směrem k centru města Prahy, nebo se na jeho území během pracovních hodin svých firem nejvíce zdržuje. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem jsou: expresně ihned / neexpresně do 2 pracovních dnů či zkrátka vždy individuálně. Termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně. Možnost doručení překladu na hlavní vlakové nádraží v Praze či na letiště. 

Překlad výpisu s ověřením v Praze

Překlady výpisů z rejstříků trestů  (překlad ruštiny, překlad němčiny, překlad výpisů do ruštiny, překlad do francouzštiny, překlad do španělštiny) , překlady obchodních smluv. Překlad plných mocí s apostilou (kterou na ministerstvu i vyřídíme) provádíme na území Prahy.  Soudní překladatel a tlumočník německého jazyka pracuje zpravidla na území Prahy (převážně překlady italské, anglické, německé a ruské).

Nabízené termíny ověřených expresních překladů

Názorným příkladem je poptávka překladu rodných listů (z 25. 4. 2018)   – 3 rodné listy  z češtiny do ruštiny s ověřením. Klient požaduje velmi expresní překlad. Ve 14 hodin zasílá nascanované doklady českých rodných listů k překladu – překlad je připraven v 16 hodin  na náměstí Republiky či v jiné lokaci. Zákazník obdrží 2 rodné listy a 2 přeložené vidimace pro účely užití ruské ambasády v Madridu / oddací listy / úmrtní listy, apod.. Ověřené překlady do 1 hodiny nebo v obdobně krátkých intervalech provádíme nejčastěji v jazycích: ruský, anglický, italský.

Expresní překlad zahraničních dokladů o vzdělání

Ověření originálních kopií /úředně ověřený překlad Praze/ a vystavení originálních duplicit ( + vyhotovení překladu)  je možné realizovat expresně  jako jednu transakci. Tato činnost  např.  u 5 dokladů může v expresním režimu ověření kopií a překladu / např. do němčiny/ trvat zhruba  polovinu pracovního dne. V případě velké urgence ze strany klienta a nutnosti rychlého ověření kopií k překladu + překlad je možno ještě  projednat individuálně telefonicky.

Ověřená kopie k překladu

Ověřenou kopii zahraničních dokladů o vzdělání pořídíme současně s překladem. Realizace ověřené kopie (úředně ověřený překlad Prahy) s razítkem vidimace je otázkou jednoho odpoledne včetně připravených překladů. Překlad / např. 8 dokumentů/ pak předáváme současně . Zákazník dodá své originály a odnáší si ověřený překlad na ověřené kopii zahraničního dokladu a  jsou mu vráceny originální listiny, ze kterých jsme překládali,  z ruštiny – angličtiny  apod.

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

Leave a Comment